Pozytywna matematyka

 

 

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. W szranki stanęło 27 uczniów i śmiało można stwierdzić, że wszyscy są zwycięzcami. Spotkaliśmy się na sali w gorące popołudnie, by wytężyć umysły, co było nie lada poświęceniem.

 

Sponsorzy zabawy, a więc Bank Spółdzielczy w Pucku, Wydawnictwo Znak, Sibuk, Lodzia, Jumpcity Rumia oraz Multikino Rumia zapewnili najlepszym wspaniałe nagrody. Uhonorowanych zostało aż 16 uczniów, co jest rzadko spotykane w tego typu konkursach. Dziękujemy!

 

Podziękowania należą się też Pani Burmistrz Hannie Pruchniewskiej, za to że swoją osobą przyczyniła się do rozgłosu tego wydarzenia. Za przygotowanie plakatów oraz dyplomów szczególne wyrazy uznania ślemy Janowi Szwedzie.

 

Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK