Aktualności

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Zebranie z rodzicami

 

24 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Następnie w godz. 17:30-18:30 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Korki dla Wojtusia

 

W piątek 13 kwietnia dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia – łącznie ze wszystkich szkół 57,65 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Czwartek 05 kwiecień 2018

Julia Kibiłko z 1H w czołówce konkursu Understand

 

Uczennica I klasy LA, Julia Kibiłko, w tegorocznej edyzji konkursu UNDERSTAND, który 22 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole osiągnęła bardzo dobry wynik zajmując 1 miejsce w województwie pomorskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Piątek 30 marzec 2018

Wielkanoc

 

Przed nami Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji składam w imieniu własnym oraz współpracowników najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, rodzinnych Świąt w atmosferze domowego ciepła. Życzy Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy LA i TI im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Piątek 30 marzec 2018

Lekcja geografii w terenie

 

W ramach zajęć rozszerzających z geografii uczniowie uczestniczyli w weekendowm wyjściu w teren. Na trasie z Lisiego jaru plażą do Władysławowa zapoznali się z budową profili glebowych, działalnością morza i budową wybrzeża.

 

 

Środa 28 marzec 2018

Dzień gier

 

Przerwę świąteczną rozpoczęliśmy dniem gier planszowych. Uczniowie liceum i technikum wspólnie bawili się grając w gry ekonomiczne, kooperacyjne, bitewne i wojenne.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK