Aktualności

 

Wtorek 27 marzec 2018

Dni otwarte UG

 

W dniu 20 marca 2018 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w wykładach i warsztatach chemicznych, biologicznych, a także psychologicznych. Zajęcia odbywały się w ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie mogli zobaczyć laboratoria, w których prowadzone są prace badawcze oraz wcielić się w rolę naukowców.

 

 

Wtorek 27 marzec 2018

Targi szkół

 

W związku z trwającą rekrutacją do Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego uczniowie LA, TI oraz LSM wzięli udział w targach szkół średnich organizowanych w Pucku. Szczególną popularnością cieszyło się koło naukowe "Pozytywny Druk 3D" działające przy Katedrze Technikum Informatycznego. Ponadto gimnazjaliści z zainteresowaniem zwracali uwagę na nowo powstające Technikum Ekonomiczne, które zapewni im doskonały start w przyszłość poprzez naukę poszukiwanego na rynku pracy zawodu.

 

 

Poniedziałek 26 marzec 2018

"Lost Kingdom"

 

Zgodnie z zapisami zawartymi w regulaminie konkursu "Lost Kingdom" informujemy, że ostateczny termin składania prac został przesunięty na 04.04.2018. Czekamy na ukończenie rozpoczętych projektów o których wspominaliście. Życzymy Wam udanego finiszu twórczego !

 

 

Środa 21 marzec 2018

Dzień otwarty LA i TI

 

W dniu 21.03.2018 odbyły się dni otwarte Liceum Akademickiego i Technikum Informatycznego.

 

 

Poniedziałek 19 marzec 2018

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

 

15 marca 2018 r uczennica klasy 2La Marta Sokołek wzięła udział w okręgowym (wojewódzkim) etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbył się w siedzibie Gdańskiego Oddziału PCK przy ul. Kurkowej 8 w Gdańsku.

 

 

Poniedziałek 19 marzec 2018

Dni mózgu

 

Dni Mózgu na Wydziale biologii UG, to znakomity sposób na spotkanie z ciekawymi ludźmi -naukowcami, studentami. To coroczna akcja, której celem jest popularyzacja wiedzy o mózgu.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK