Aktualności

 

Sobota 17 marzec 2018

Spotkanie z Sędzią

 

W dniu 14.03.2018 w budynku Technikum Informatycznego odbyło się spotkanie z Sędzią Sądu Rejonowego w Wejherowie. Uczniowie zadawali dużo pytań i chętnie uczestniczyli w dyskusjach.

 

 

Środa 14 luty 2018

Nakrętki dla Wojtusia

 

W piątek przed feriami dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia ; łącznie ze wszystkich szkół 55 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Środa 31 styczeń 2018

Studniówka 2018!

 

W sobotni wieczór (27.01.2018 r.) w pensjonacie " Marmas" w Jastrzębiej Górze na balu studniówkowym bawili się uczniowie i nauczyciele Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku oraz Technikum Informatycznego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Piątek 26 styczeń 2018

Ferie 2018 :)

 

Życzymy wszystkim uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu przeżyć...

 

 

Czwartek 25 styczeń 2018

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Wojtusia!!!

 

Wojtuś choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną jaką jest zespół TAR. Wymaga specjalistycznej pomocy, stałej rehabilitacji oraz operacji obu rąk. Codzienna rehabilitacja ma przygotować dziecko do operacji, która przewidziana będzie w późniejszym okresie. Niestety ze strony NFZ, Wojtuś może liczyć tylko na jedną fizjoterapię na miesiąc. Prywatna rehabilitacja odbywa się raz w tygodniu. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o włączenie się do zbiórki nakrętek. Nakrętki można wrzucać do kartonów umieszczonych w szkole.

 

 

Czwartek 25 styczeń 2018

Bursztynowe Klucze 2018

 

W piątek 19.01.2018 r . odbyła się X edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Bursztynowe Klucze. Wśród szesnastu finalistów znalazł się uczeń klasy 3 Liceum Akademickiego: Krystian Smykla, który zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych osiągnięć!

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK