Aktualności

 

Czwartek 24 maj 2018

Pokazy ratownictwa medycznego

 

23 maja w porcie jachtowym w Pucku odbyły się pokazy ratownictwa medycznego. Nasi uczniowie wraz z kołem LAiTI uczestniczyli warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych ratowników.

 

 

Środa 23 maj 2018

Dzień Dziecka z LAiTI :)

 

21 maja 2018 r. to dla naszego LAiTI bardzo ważna data. Tego dnia odbył się Wielki Dzień Dziecka z LAiTI zorganizowany dla klas 0-3 Szkoły Podstawowej im. M. Płażyńskiego. Cały dzień miał na celu nauczanie pierwszej pomocy przez zabawę - była dyskoteka w rytm "Stayin' Alive", szaleństwo z animacyjną folią NRC oraz własnoręcznie wykonane i wyposażone apteczki pierwszej pomocy. Cały dzień zakończył się na placu za szkołą, gdzie dzieci miały okazję poznać jak wygląda od środka wóz strażacki i dowiedzieć się na czym polega praca Strażaka. Bardzo dziękujemy OSP Starzyno! To był bardzo intensywny dzień, a uśmiechom dzieci i naszym nie było końca!😃

 

 

Środa 23 maj 2018

Etap Wojewódzki Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża za nami !

 

Ostatnia sobota to dzień pełen emocji! Nasi uczniowie wracają z Gdańska jako siódma drużyna w województwie! Dla nas to wielki sukces i wyjątkowe Mistrzostwa, Mistrzostwa, na których dali z siebie wszystko i pokazali progres na który pracowali cały rok! Dziękujemy pozostałym drużynom za cudowną rywalizację, a zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie krajowym!💪💪💪

 

 

Wtorek 22 maj 2018

Powiatowa Licealiada w Piłce Plażowej Dziewcząt

 

Dnia 21 maja na boiskach do siatkówki plażowej MOSiR Puck odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Plażowej Dziewcząt. Nasza drużyna w składzie: Marta Darga, Natalia Glowienke i Natalia Szmaglińska zajęła 3 miejsce w zawodach. Gratulujemy dziewczyny !

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Dni otwarte

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na dni otwarte szkoły, które odbędą się w budynku liceum przy ulicy Wojska Polskiego 2b, oraz w budynku technikum przy ulicy Orzeszkowej 11. W programie między innymi pokazy chemiczne i biologiczne, zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty teatralne i wiele innych atrakcji.

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Matura 2018

 

Matury podstawowe już za nami! Przed naszymi maturzystami już tylko rozszerzenia. Życzymy samych wysokich wyników!

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK