Aktualności

 

Niedziela 13 maj 2018

Dni otwarte

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na dni otwarte szkoły, które odbędą się w budynku liceum przy ulicy Wojska Polskiego 2b, oraz w budynku technikum przy ulicy Orzeszkowej 11. W programie między innymi pokazy chemiczne i biologiczne, zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty teatralne i wiele innych atrakcji.

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Matura 2018

 

Matury podstawowe już za nami! Przed naszymi maturzystami już tylko rozszerzenia. Życzymy samych wysokich wyników!

 

 

Niedziela 13 maj 2018

Wycieczka na UG

 

Uczniowie klasy 1 LAB na Uniwersytecie Gdańskim uczestniczyli w wykładzie o japońskich bóstwach i mandze oraz wysłuchali wykładu na temat psychologicznych mechanizmów wywierania wpływu. Po wykładach uczniowie zwiedzili bibliotekę UG i introligatornie.

 

 

Piątek 27 kwiecień 2018

Zakończenie roku maturzystów !!!

 

Tegoroczni Maturzyści już odebrali świadectwa!! Klasy młodsze zgodnie z tradycją przygotowały bardzo udany występ artystyczny dla swoich kolegów i koleżanek z klasy 3 LA. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za egzamin maturalny...

 

 

Wtorek 24 kwiecień 2018

Pozytywna matematyka

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Uroczystości nadania sztandaru

 

19.04.2018 uczniowie naszego liceum uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru Liceum Służb Mundurowych im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK