Aktualności

 

Piątek 08 czerwiec 2018

Uczeń Albert Wolszon w siedzibie GOOGLE!

 

Uczeń Albert Wolszon, laureat ogólnoświatego konkursu „Google Code- In” w ramach nagrody odwiedził San Francisco, w tym również siedzibę firmy GOOGLE. Jednym z elementów wycieczki był Rejs luksusowym jachtem pod Golden Gate Bridge oraz zwiedzanie miasta. Przykład Alberta i jego sukcesu pokazuje, że warto brać udział w konkursach, bo oprócz samorozwoju można zdobyć wspaniałe nagrody.

 

 

Czwartek 07 czerwiec 2018

Grupa LAiTI w akcji!

 

Kolejne szkolenie za nami, tym razem w przedszkolu Bursztynek we Władysławowie. Zależy nam, aby dzieci od małego uczyły się, że pomagać nie należy się bać. Serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

 

 

Czwartek 07 czerwiec 2018

Uczniowie na dwudniowym szkoleniu windsurfingowym !

 

Klasa 1 Lab uczestniczy obecnie w dwudniowym szkoleniu windsurfingowym! Zajęcia odbywają na w szkółce OD-DECH mieszczącej się na Campingu Kaper. Uczniowie dwa razy dziennie szkolą się na wodzie pod okiem instruktorów. Oprócz zajęć na wodzie jest też czas na mecze koszykówki i wieczorne grillowanie. Aż żal będzie wyjeżdżać. Nasi uczniowie już po kilku godzinach szkolenia, dzisiaj sami potrafią pływać po akwenie naszej Zatoki. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

 

 

Czwartek 07 czerwiec 2018

X Ogólnopolski Amatorski Turniej Teatralno- Kabaretowy "Wieżowisko"

 

W ubiegły weekend młodzież naszych szkół udzielająca się w Teatrze Pozytywnym wraz z opiekunem p. Robertem Kanaanem brała udział w X Ogólnopolskim Amatorskim Turnieju Teatralno - Kabaretowym "Wieżowisko" w Gniewinie.   Nasz Teatr zdobył tam kolejny cenny laur za sztukę "Prosta Opowieść" - Wyróżnienie w kategorii Teatr Młodzież oraz nagrodę pieniężną, którą przeznaczymy na dalszą działalność teatru.   Konkurencja była silna, występowało ok. 40 zespołów z całej Polski, tym bardziej jesteśmy dumni z naszego sukcesu!

 

 

Środa 30 maj 2018

Zbiórka słodyczy z okazji dnia dziecka

 

W ramach 3-dniowej ekspresowej zbiórki słodyczy udało się nam zebrać co nieco smakołyków dla dzieci osieroconych, które pozostają pod opieką Puckiego Hospicjum

 

 

Poniedziałek 28 maj 2018

Wybory 2018 !

 

Dziś odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone debatą kandydatów, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. W wyborach brali udział uczniowie i nauczyciele LA i TI. Do konkursu startowało dwóch kandydatów.Wygrała Zuzanna Neubauer, której jako nowej Przewodniczącej serdecznie gratulujemy!

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK