Aktualności

 

Niedziela 13 maj 2018

Wycieczka na UG

 

Uczniowie klasy 1 LAB na Uniwersytecie Gdańskim uczestniczyli w wykładzie o japońskich bóstwach i mandze oraz wysłuchali wykładu na temat psychologicznych mechanizmów wywierania wpływu. Po wykładach uczniowie zwiedzili bibliotekę UG i introligatornie.

 

 

Piątek 27 kwiecień 2018

Zakończenie roku maturzystów !!!

 

Tegoroczni Maturzyści już odebrali świadectwa!! Klasy młodsze zgodnie z tradycją przygotowały bardzo udany występ artystyczny dla swoich kolegów i koleżanek z klasy 3 LA. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za egzamin maturalny...

 

 

Wtorek 24 kwiecień 2018

Pozytywna matematyka

 

Konkurs "Pozytywna Matematyka II Edycja" już za nami. Laureatem tegorocznej zabawy został, tak jak przed rokiem, Albert Wolszon (Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku). Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Żeromskiego w Pucku - odpowiednio Patryk Formella oraz Tomasz Czajkowski. Natomiast tuż za podium uplasował się uczeń Liceum Akademickiego im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Mikołaj Dering. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Uroczystości nadania sztandaru

 

19.04.2018 uczniowie naszego liceum uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru Liceum Służb Mundurowych im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Zebranie z rodzicami

 

24 kwietnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Następnie w godz. 17:30-18:30 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

 

Czwartek 19 kwiecień 2018

Korki dla Wojtusia

 

W piątek 13 kwietnia dostarczyliśmy zebrane nakrętki rodzicom Wojtusia – łącznie ze wszystkich szkół 57,65 kg. Akcja będzie kontynuowana. Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o zbieranie nakrętek w domach i przynoszenia ich do szkół oraz o odkręcanie korków od napojów w szkołach i wrzucanie do kartonów.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK