Aktualności

 

Środa 29 maj 2013

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

 

Dzisiaj odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Wzięli w nim udział uczniowie klas gimnazjalnych, liceum, a także nauczyciele naszej szkoły.

 

 

Wtorek 28 maj 2013

Nasza uczennica bierze udział w ogólnopolskim konkursie

 

Julia Sternicka uczennica klasy 1A Gimnazjum Ogólnokształcącego bierze udział w V Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie na ilustrację do wiersza Wandy Chotomskiej 'Bańkowice Mydlane'. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Radomsku.

 

 

Wtorek 28 maj 2013

31 maja zajęcia według planu

 

Przypominamy, że 31 maja (piątek po Bożym Ciele) zajęcia lekcyjne w Gimnazjum i Liceum odbywają się według obowiązującego planu lekcji. Natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej mają dzień wolny.

 

 

Wtorek 28 maj 2013

Wyjazd do Instytutu Archeologii i Etnologii

 

W Piątek nasza szkoła podstawowa wybrała się na XI Bałtycki Festiwal Nauk do Instytutu Archeologii i Etnologi Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie poznali mezopotamskie pismo klinowe, które jest uważane za najstarsze w dziejach ludzkości. Dzieci mogły m.in. spróbować swoich sił i samodzielnie rysikiem pisać na glinianych tabliczkach. Jak im to wyszło? Zobaczcie w materiale wideo. Po naukowych emocjach przyszedł czas na spacer - uczniowie z Pucka poszli na starówkę, gdzie odwiedzili Neptuna, króla mórz.

 

 

Wtorek 28 maj 2013

Podsumowanie naszej akcji 'Szczepionki dla dzieci z Kenii'

 

Dokonaliśmy podsumowań z organizacji galerii naszych prac plastycznych z dnia inauguracji „Szkoły pod Żaglami” oraz otwartego dnia naszej szkoły. Wszystko po to, aby uzbierać pieniądze na szczepionki dla dzieci z Afryki.

 

 

Poniedziałek 27 maj 2013

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

 

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną skierowaną dla przyszłych gimnazjalistów. Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do Gimnazjum Ogólnokształcącego w Pucku. Kolejny etap to rozmowy z kandydatami w obecności jednego z rodziców. Już jutro podamy harmonogram indywidualnych spotkań, a każdego kandydata powiadomimy telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej, które odbędą się od 3 do 15 czerwca 2013 r.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK