Aktualności

 

Piątek 19 kwiecień 2013

Chcesz reprezentować szkołę w regatach?

 

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców na regaty otwarcia sezonu 2013 w terminie 27 kwietnia 2013 (sobota). Zapisy w sekretariacie szkoły u P. Małgosi Prange - koniecznie do środy.

 

 

Czwartek 18 kwiecień 2013

Konkurs plastyczny pt. „Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce”

 

Uczennica Naszego gimnazjum- Julia Sternicka bierze udział w konkursie plastycznym pt. „Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce” organizowany przez International Organization for Migration. Praca Julii właśnie w tej chwili jedzie kurierem do Warszawy, gdzie komisja podejmie decyzję czyja praca zwycięży. Trzymamy kciuki i czekamy na rozwój wydarzeń.

 

 

Czwartek 18 kwiecień 2013

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. „Przecież każdy pisze wiersze"

 

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. „Przecież każdy pisze wiersze” , w którym udział bierze uczennica Liceum Akademickiego – Aleksandra Bemke. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31 maja. Trzymamy mocno kciuki :)

 

 

Wtorek 16 kwiecień 2013

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

 

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie o krajach anglojęzycznych.

 

 

Piątek 12 kwiecień 2013

Był Harlem Shake będzie lipdub. Uczniowie z Zespołu Szkół im. Macieja Płażynskiego kręcą film

 

Zakrwawieni uczniowie na stołach, roześmiane pielęgniarki, paniczne wyścigi na korytarzach i policja zaczytana w gazecie. Co się dzieje w puckim Zespole Szkół im. Macieja Płażyńskiego?

 

 

Czwartek 11 kwiecień 2013

Czy słyszeliście kiedyś o LIP DUB'IE?

 

Czy słyszeliście kiedyś o LIP DUB'IE? To rodzaj wideoklipu, do którego występujące osoby ruszają ustami zgodnie z wybraną piosenką. Pewnie teraz w Waszych głowach pełno myśli... "Ale o co chodzi?" Już pędzimy by rozwiać Wasze wątpliwości! Tak! Właśnie dzisiaj kręciliśmy LIP DUB'A! ;)

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK