Aktualności

 

Sobota 20 kwiecień 2013

Spotkanie organizacyjne Rady Szkoły

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców na drugie spotkanie organizacyjne Rady Szkoły. Spotkanie odbędzie się w siedzibie szkoły we wtorek o godzinie 15:30.

 

 

Piątek 19 kwiecień 2013

Zmiana zasad rekrutacji

 

Uprzejmie informujemy, że ze względu na liczne prośby rodziców zrezygnowaliśmy z pobierania opłaty rekrutacyjnej, w celu umożliwienia wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym jak największej liczby osób bez względu na status materialny. Przypominamy, że edukacja w naszej szkole jest całkowicie BEZPŁATNA przez cały okres edukacji.

 

 

Piątek 19 kwiecień 2013

Szwecja z klasą

 

Zapraszamy wszystkich naszych znajomych do lajkowania na fan page'u STENA LINE - Szwecja z klasą, zdjęcia, na którym pięknie pozują Nasi uczniowie! Mają szansę wygrania rejsu promem!

 

 

Piątek 19 kwiecień 2013

Chcesz reprezentować szkołę w regatach?

 

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców na regaty otwarcia sezonu 2013 w terminie 27 kwietnia 2013 (sobota). Zapisy w sekretariacie szkoły u P. Małgosi Prange - koniecznie do środy.

 

 

Czwartek 18 kwiecień 2013

Konkurs plastyczny pt. „Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce”

 

Uczennica Naszego gimnazjum- Julia Sternicka bierze udział w konkursie plastycznym pt. „Tacy różni, a tacy podobni – cudzoziemcy w Polsce” organizowany przez International Organization for Migration. Praca Julii właśnie w tej chwili jedzie kurierem do Warszawy, gdzie komisja podejmie decyzję czyja praca zwycięży. Trzymamy kciuki i czekamy na rozwój wydarzeń.

 

 

Czwartek 18 kwiecień 2013

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. „Przecież każdy pisze wiersze"

 

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. „Przecież każdy pisze wiersze” , w którym udział bierze uczennica Liceum Akademickiego – Aleksandra Bemke. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31 maja. Trzymamy mocno kciuki :)

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK