Aktualności

 

Poniedziałek 10 wrzesień 2012

Konkurs na nazwę jachtów

 

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ NAZWĘ ŁODZI „KLASY PUCK”. Na propozycje nazwy jachu od każdej klasy czekamy do piątku 14 września do godz. 10:00. Każda klasa (0a, 1a, 2a, 1Ga, 1Gb, 1L) może złożyć kilka propozycji - komisja wybierze najciekawsze propozycje...

 

 

Środa 05 wrzesień 2012

Sesja zdjęciowa dla dzieci.

 

W dniu jutrzejszym tj. czwartek, 5 września 2012 r. odbędzie się sesja zdjęciowa z udziałem znanego fotografika, Pana Damiana Kramskiego. Obowiązkowo strój galowy.

 

 

Poniedziałek 03 wrzesień 2012

Uroczyste otwarcie Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego

 

Kolejna zamknięta szkoła? Nie – właśnie otwarto nową! W ubiegłym roku w Polsce zlikwidowano ponad 300 szkół publicznych, w tym roku według różnych źródeł do likwidacji przeznaczonych było blisko tysiąc szkół i to nie tylko w małych miejscowościach, ale coraz więcej również w dużych miastach. Wbrew temu trendowi 1 września oficjalnie, a 4 września pierwszym dzwonkiem dla uczniów otwarto niepubliczny Zespół Szkół im. Maciej Płażyńskiego w Pucku...

 

 

Środa 01 sierpień 2012

RUSZYŁA PRODUKCJA 5 JACHTÓW JACHT KLASY PUCK

 

Przystąpiliśmy do kolejnego etapu projektu KASZUBSKA SZKOŁA POD ŻAGLAMI - produkcji 5 łodzi klasy Puck, które już od września tego roku, będą podstawową bazą szkoleniową dla uczniów naszego Zespołu Szkół.

 

 

Środa 25 lipiec 2012

BEZPŁATNY KURS WINDSURFINGU

 

Zapraszamy uczniów Gimnazjum Ogólnokształcącego oraz Liceum Akademickiego na kurs WINDSURFINGU, który realizowany będzie przez Szkołę Windsurfingu NA FALI Marzeny Okońskiej w Pucku.

 

 

Niedziela 24 czerwiec 2012

PO FESTYNIE

 

24 czerwca odbył się wyczekiwany FESTYN - DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY. Rodziny zapisanych już do szkoły dzieci oraz wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się z wnętrzem szkoły, rozkładem sal lekcyjnych.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK