Aktualności

 

Środa 06 marzec 2013

Lekcja stylu dla dziewczyn lekcja stylu

 

W Dniu Kobiet Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego oraz Pani Małgorzata Sokołowska zapraszają wszystkie uczennice Gimnazjum Ogólnokształcącego i Liceum Akademickiego na lekcję stylu.

 

 

Wtorek 05 marzec 2013

Ania i Wiktoria ogólnopolskimi finalistkami zs

 

Wiktoria Kotłowska i Ania Tarnowski zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego konkursu polonistycznego. Finał 28 kwietnia w Warszawie - życzymy sukcesu!

 

 

Poniedziałek 04 marzec 2013

Lekcje muzealne w Wejherowie

 

Po feriach - 27 lutego wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej pojechały na lecje do Muzeum Pismiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

 

 

 

 

Poniedziałek 04 marzec 2013

Badania USG z płyty Fala Dobra (film)

 

 

 

Piątek 01 marzec 2013

Szkoła publiczna czy niepubliczna?

 

Ciężko podjąć decyzje na temat wyboru szkoły, bo przecież od tej decyzji zależeć będzie przyszłość Naszego dziecka. Wychodząc Państwu na przeciw, zamieszczamy fragment programu "Dzień Dobry TVN" dotyczącego wyboru szkoły. Chcielibyśmy aby Państwo podjęli słuszną decyzję zgodną ze swoimi poglądami i przekonaniami. Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania lub maja wątpliwości mamy nadzieję że ten filmik pomoże w ich rozwianiu. W prywatnych szkołach uczyli się czterej ostatni prezydenci Stanów Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii jedna trzecia parlamentarzystów skończyła prywatne szkoły, a według tygodnika The Economist posłanie dziecka do prywatnej placówki jest inwestycją, która na pewno zwróci się w przyszłości.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK