Aktualności

 

Sobota 17 listopad 2012

W Pucku już kolędują w szczytnym celu (film)

 

"Fala dobra" to płyta z kolędami, na której śpiewają dzieci z Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku. Jako soliści wspierają ich znani aktorzy, dziennikarze, politycy i publicyści, m.in. Dorota Wellman i Szymon Hołownia, Ewa Kopacz czy minister Władysław Kosiniak-Kamysz. A wszystko w szczytnym celu.

 

 

Piątek 16 listopad 2012

Fala Dobra, płyta z kolędami w Radiu Gdańsk (film)

 

W Radiu Gdańsk nagrane zostały utwory na płytę z kolędami pt. Fala Dobra. Śpiewają na niej dzieci z Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku. A w roli solistów występują znani aktorzy, dziennikarze i publicyści, m.in. Edyta Olszówka, Danuta Stenka, Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman i Szymon Hołownia.

 

 

Piątek 16 listopad 2012

Fala Dobra 2012 - półmetek nagrań – w piątek kumulacja!!!

 

Od poniedziałku trwają nagrania płyty-cegiełki „Fala Dobra”, z której całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na innowacyjny program badań profilaktycznych USG dzieci w wieku 5-6 lat w szkołach podstawowych powiatu puckiego...

 

 

Piątek 16 listopad 2012

Fala Dobra - materiał telewizji TTM

 

Relacja z nagrań w stolicy.

 

 

Środa 14 listopad 2012

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

W poniedziałek 12 listopada w Zespole Szkół im. Macieja Płażyńskiego odbyła się szkolna uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.

 

 

Wtorek 13 listopad 2012

Nagrywamy płytę "Fala Dobra"

 

W poniedziałek, 12.11.2012 r., rozpoczęło się nagrywanie płyty z kolędami pt. „Fala Dobra” z udziałem dzieci z Zespołu Szkół im Macieja Płażyńskiego w Pucku. W roli solistów wystąpią znani aktorzy, dziennikarze i publicyści, m.in. Edyta Olszówka, Danuta Stenka, Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Szymon Hołownia. Patronat na przedsięwzięciem objęła Marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Przeczytana przez Panią Marszałek bajka będzie dodatkową atrakcją „Fali Dobra”.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK