Aktualności

 

Piątek 16 listopad 2012

Fala Dobra 2012 - półmetek nagrań – w piątek kumulacja!!!

 

Od poniedziałku trwają nagrania płyty-cegiełki „Fala Dobra”, z której całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na innowacyjny program badań profilaktycznych USG dzieci w wieku 5-6 lat w szkołach podstawowych powiatu puckiego...

 

 

Piątek 16 listopad 2012

Fala Dobra - materiał telewizji TTM

 

Relacja z nagrań w stolicy.

 

 

Środa 14 listopad 2012

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

W poniedziałek 12 listopada w Zespole Szkół im. Macieja Płażyńskiego odbyła się szkolna uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.

 

 

Wtorek 13 listopad 2012

Nagrywamy płytę "Fala Dobra"

 

W poniedziałek, 12.11.2012 r., rozpoczęło się nagrywanie płyty z kolędami pt. „Fala Dobra” z udziałem dzieci z Zespołu Szkół im Macieja Płażyńskiego w Pucku. W roli solistów wystąpią znani aktorzy, dziennikarze i publicyści, m.in. Edyta Olszówka, Danuta Stenka, Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Szymon Hołownia. Patronat na przedsięwzięciem objęła Marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Przeczytana przez Panią Marszałek bajka będzie dodatkową atrakcją „Fali Dobra”.

 

 

Środa 31 październik 2012

Polecamy program UWAGA TVN

 

- poświęcony ks. dr Janowi Kaczkowskiemu, założycielowi Puckiego Hospicjum. Więcej o działalności Puckiego Hospicjum oraz ks. Jana na stronie www.hospitium.org

 

 

Piątek 21 wrzesień 2012

Polonia Restituta

 

Dla założyciela Puckiego Hospicjum im. Ojca Pio ks. dr Jana Kaczkowskiego. Stowarzyszenie Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio zostało założone 6 grudnia 2004 roku. Z inicjatywy księdza Jana Kaczkowskiego. Rozpoczęcie tego dzieła było niezbędne ze względu na braki w dziedzinie opieki paliatywnej na obszarze powiatu puckiego. Już w 2007 roku Stowarzyszenie rozpoczęło budowę Hospicjum Stacjonarnego pod które, wmurowania kamienia węgielnego dokonała Pierwsza Dama RP Maria Kaczyńska.

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK