Rekrutacja do Szkoły Podstawowej MAŁE MORZE

 

 

 

Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego ogłasza nabór do klas Szkoły Podstawowej MAŁE MORZE. Rekrutacja rozpocznie się 25 lutego.

 

W gimnazjum zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Dzieci objęte są opieką psychologa i logopedy. Wysoki poziom nauczania języka angielskiego gwarantują 3 godziny nauki języka w tygodniu, w tym 1 godzina z native speakerem. Nasi uczniowie z powodzeniem biorą udział w konkursach przedmiotowych (np. międzynarodowy konkurs matematyczny).

 

W naszej szkole zapewniamy otwartą w godz. 07:00 - 17:00 świetlicę interaktywną. Dodatkowo w ramach zajęć  proponujemy bezpłatną szkołę pod żaglami, gdzie dzieci mogą stawiać pierwsze kroki w sztuce żeglowania. Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce posiadającą swoje jachty żaglowe i motorową łódź hybrydową. Organizujemy zajęcia dodatkowe (np. basen, nauka tańca).

 

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa uczniów. Zapewniają je m.in. monitoring i elektroniczne identyfikatory, które są kartami wstępu do budynku szkoły. Jesteśmy rozpoznawalni dzięki mundurkom, które noszą uczniowie.


Poza zajęciami w szkole angażujemy się akcje społeczne i organizujemy atrakcyjny program. Nagraliśmy kolejną charytatywną płytę „Fala Dobra”. Występowaliśmy na żywo w telewizji TVN. Spotkaliśmy się w Belwederze z Prezydentem Bronisławem Komorowskim i w Sejmie RP z Panią Marszałek Ewą Kopacz.

Grupa przedszkolna w naszej placówce jest bezpłatna.

 


W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem naszej szkoły: adres: ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck, tel. 668 464 984, e-mail:
biuro@szkolypuck.pl.

Zapraszamy też na naszą stronę internetową -
www.szkolypuck.pl.

 

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK