Aktualności

 

Poniedziałek 04 marzec 2013

Lekcje muzealne w Wejherowie

 

Po feriach - 27 lutego wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej pojechały na lecje do Muzeum Pismiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

 

 

 

 

Poniedziałek 04 marzec 2013

Badania USG z płyty Fala Dobra (film)

 

 

 

Piątek 01 marzec 2013

Szkoła publiczna czy niepubliczna?

 

Ciężko podjąć decyzje na temat wyboru szkoły, bo przecież od tej decyzji zależeć będzie przyszłość Naszego dziecka. Wychodząc Państwu na przeciw, zamieszczamy fragment programu "Dzień Dobry TVN" dotyczącego wyboru szkoły. Chcielibyśmy aby Państwo podjęli słuszną decyzję zgodną ze swoimi poglądami i przekonaniami. Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania lub maja wątpliwości mamy nadzieję że ten filmik pomoże w ich rozwianiu. W prywatnych szkołach uczyli się czterej ostatni prezydenci Stanów Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii jedna trzecia parlamentarzystów skończyła prywatne szkoły, a według tygodnika The Economist posłanie dziecka do prywatnej placówki jest inwestycją, która na pewno zwróci się w przyszłości.

 

 

Piątek 01 marzec 2013

Rozpoczynamy badania w ramach akcji "Fala Dobra"

 

Na terenie szkoły odbędą się BEZPŁATNE badania profilaktyczne - USG jamy brzuszne w wyniku akcji „FALA DOBRA”. Uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego brały udział w nagraniu płyty z kolędami. Dochód z jej sprzedaży został w całości przeznaczony na sfinansowanie innowacyjnego programu badań profilaktycznych USG dzieci w wieku 5-6 lat w szkołach podstawowych powiatu puckiego. dla wszystkich dzieci z klas „O” i „I”.

 

 

Piątek 01 marzec 2013

Wyróżnienie dla Igi w konkursie plastycznym

 

Uczennica drugiej klasy Szkoły Podstawowej- Iga Strusińska otrzymała Wyróżnienie za swoją pracę plastyczną w Wojewódzko- Metropolitalnym Plastycznym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda, "Ewangelia wg św. Marka"

 

 

Założyciel szkoły:
Pozytywne Inicjatywy

REKRUTACJA

E-DZIENNIK